Nasz Zespół

lekarze

Poznaj lepiej naszych lekarzy! Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów. 

Nasi lekarze są członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego!

Nowoczesny sprzęt oraz wdrażanie nowych technologii w leczeniu stomatologicznym to tylko jeden z elementów składowych skutecznego oraz efektywnego leczenia. Najważniejszym elementem są przede wszystkim ludzie – czyli cały zespół medyczny. Do grona naszych lekarzy należą: dr Grzegorz Długosz, dr Jolanta Borowska-Sawa, dr Anna Turczyńska, dr Karolina Bąk, dr Tomasz Machan, dr Tomasz Kruszec, dr Mariusz Nanys oraz dr Anna Noskowska.
logo pte crop

Anna Turczyńska

Absolwentka Collegium Medicium UJ w Krakowie 1996. Specjalizuje się w estetycznym leczeniu zachowawczym i endodontycznym. Zaufanie pacjentów, również tych najmłodszych, zdobywa swoim podejściem, życzliwością i uśmiechem. Prywatnie miłośniczka herbaty, teatru, rodzinnych podróży oraz psów (właścicielka jamniczki).

Grzegorz Długosz

Kierownik medyczny i właściciel kliniki,specjalista stomatologii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od początku jego powstania. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologii estetycznej oraz protetyce. Jego hobby to podróże, przede wszystkim w kierunku Azji, żeglarstwo, narciarstwo i nurkowanie. Ściany gabinetu ozdobione są wykonanymi przez niego zdjęciami z podróży z plecakiem po wielu krajach świata.

Jolanta Borowska-Sawa

Specjalistka stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Bardzo ceniona przez pacjentów za swoją ogromną empatię oraz profesjonalizm. Prowadzi leczenie z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną.

Tomasz Machan

Ukończył stomatologię na Uniwersytecie „La Sapienza“ w Rzymie. Członek GIR (Group for Implant Research), Włochy. Członek AIOM (Italian Academy of Microscopic Dentistry). Członek SIE (Italian Society of Endodontics). Wykładowca na wielu międzynarodowych konferencjach. W naszym gabinecie zajmuje się rozwiązywaniem trudnych przypadków z zakresu implantologii, mikrochirurgii, chirurgii i endodoncji.

Tomasz Kruszec

Prowadzi leczenie zachowawcze, ogólne oraz endodontyczne. Wprawny operator chirurgiczny. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz DGOI (Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej). Prywatnie wielbiciel i uczestnik maratonów rowerowych oraz windsurfingu.

Mariusz Nanys

Absolwent Collegium Medicum UJ w Krakowie. Prowadzi mikroskopowe leczenie zachowawcze, endodontyczne oraz protetyczne. Pasjonuje się chirurgią i mikrochirurgią. Pomaga pacjentom z problemami w zakresie nieprawidłowości okluzji, braków zębowych, zaburzeń estetyki, dysfunkcji stawów skroniowo – żuchwowych oraz parafunkcji. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Spokój i opanowanie doktora powoduje, że nie tylko dorośli ale bardzo wiele dzieci obdarza go zaufaniem.

Karolina Bąk – Szatan

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w kursach organizowanych w całej Polsce. Pasjonatka pracy w powiększeniu (lupy, mikroskop), stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki. Ceniona przez pacjentów za profesjonalizm i empatię. Prywatnie entuzjastka gier planszowych, uprawy roślin doniczkowych oraz czytania książek. Właścicielka cocker spaniela angielskiego 😉

Anna Noskowska

Specjalistka ortodoncji II stopnia. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Mateusz Sumera

Front Content Here

Mateusz Sumera

Back Content Here

asystentki i higienistki

Aleksandra Pogorzelska

Asystentka stomatologiczna i higienistka.Zwolenniczka zdrowego i pięknego uśmiechu. Pasjonuje się jazdą konną. Wolny czas najchętniej spędza ze swoją córką.

Agnieszka Kruczkowska

Higienistka i asystentka stomatologiczna. Niezastąpiona asysta implantologiczna i periodontologiczna.

Justyna Bajur

Higienistka i asystentka stomatologiczna- wesoła i zawsze uśmiechnięta. Z pasją wykonuje swój zawód, dąży do wyznaczonego celu a jej motto to: „Najważniejszą rzeczą w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było i nie bać się tego co będzie”.

Angelika Ćwiertnia

Asystentka stomatologiczna.

Katarzyna Kuznietsova

Asystentka stomatologiczna

Agata Kuc

Asystentka stomatologiczna

personel administracyjny

Katarzyna Pulchny

Menedżer gabinetu. Absolwentka Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Krakowie. Miłośniczka nowych technologii oraz thrillerów medycznych.

Agnieszka Długosz

Właścicielka gabinetu, organizatorka szkoleń, magister chemii. Pasjonatka stomatologii. Zajmuje się organizacją kursów dla lekarzy stomatologów z całej Polski. Prywatnie zwolenniczka podróży oraz dobrej książki.

Katarzyna Rubacha

Recepcjonistka. Gościnna i profesjonalna. Zadba, by Państwa wizyta odbyła się sprawnie i komfortowo. Z uśmiechem odpowie na Państwa pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wielka miłośniczka psów i kryminałów. Pasjonuje się muzyką, śpiewem oraz grą na gitarze.