Nasz Zespół

lekarze

Poznaj lepiej naszych lekarzy! Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych specjalistów. 

Nasi lekarze są członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego!

Nowoczesny sprzęt oraz wdrażanie nowych technologii w leczeniu stomatologicznym to tylko jeden z elementów składowych skutecznego oraz efektywnego leczenia. Najważniejszym elementem są przede wszystkim ludzie – czyli cały zespół medyczny. Do grona naszych lekarzy należą: dr Grzegorz Długosz, dr Jolanta Borowska-Sawa, dr Anna Turczyńska, dr Karolina Bąk-Szatan, dr Tomasz Machan, dr Tomasz Kruszec, dr Mateusz
Sumera, dr Oskar Endres, dr Mariusz Dereń oraz dr Anna Noskowska.
logo pte crop

Anna Turczyńska

Absolwentka Collegium Medicium UJ w Krakowie 1996. Specjalistka stomatologii ogólnej, prowadzi mikroskopowe leczenie zachowawcze i endodontyczne. Zaufanie pacjentów (również tych najmłodszych) zdobywa swoim podejściem, życzliwością i uśmiechem. Prywatnie miłośniczka herbaty, teatru, rodzinnych podróży oraz psów (właścicielka jamniczki).

Grzegorz Długosz

Kierownik medyczny i właściciel kliniki,specjalista stomatologii ogólnej, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Endodontycznego od początku jego powstania. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu, stomatologii estetycznej oraz protetyce. Jego hobby to podróże, przede wszystkim w kierunku Azji, żeglarstwo, narciarstwo i nurkowanie. Ściany gabinetu ozdobione są wykonanymi przez niego zdjęciami z podróży z plecakiem po wielu krajach świata.

Jolanta Borowska-Sawa

Specjalistka stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Bardzo ceniona przez pacjentów za swoją ogromną empatię oraz profesjonalizm. Prowadzi leczenie z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Szczególnie interesuje się stomatologią estetyczną.

Tomasz Machan

Ukończył stomatologię na Uniwersytecie „La Sapienza“ w Rzymie. Członek GIR (Group for Implant Research), Włochy. Członek AIOM (Italian Academy of Microscopic Dentistry). Członek SIE (Italian Society of Endodontics). Wykładowca na wielu międzynarodowych konferencjach. W naszym gabinecie zajmuje się rozwiązywaniem trudnych przypadków z zakresu implantologii, mikrochirurgii, chirurgii i endodoncji.

Tomasz Kruszec

Prowadzi leczenie zachowawcze, ogólne oraz endodontyczne. Wprawny operator chirurgiczny. Członek Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz DGOI (Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej). Prywatnie wielbiciel i uczestnik maratonów rowerowych oraz windsurfingu.

Karolina Bąk – Szatan

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoje umiejętności doskonali biorąc udział w kursach organizowanych w całej Polsce. Pasjonatka pracy w powiększeniu (lupy, mikroskop), stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji mikroskopowej oraz protetyki. Ceniona przez pacjentów za profesjonalizm i empatię. Prywatnie entuzjastka gier planszowych, uprawy roślin doniczkowych oraz czytania książek. Właścicielka cocker spaniela angielskiego

Anna Noskowska

Specjalistka ortodoncji II stopnia. Zajmuje się specjalistycznym leczeniem ortodontycznym dzieci oraz dorosłych.

Mateusz Sumera

Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Specjalizuje się w mikroskopowym leczeniu endodontycznym i zachowawczym. Ceniony przez pacjentów za niezwykle delikatne podejście oraz empatię.

asystentki i higienistki

Aleksandra Pogorzelska

Asystentka stomatologiczna i higienistka.Zwolenniczka zdrowego i pięknego uśmiechu. Pasjonuje się jazdą konną. Wolny czas najchętniej spędza ze swoją córką.

Agnieszka Kruczkowska

Higienistka i asystentka stomatologiczna. Niezastąpiona asysta implantologiczna i periodontologiczna.

Justyna Bajur

Higienistka i asystentka stomatologiczna- wesoła i zawsze uśmiechnięta. Z pasją wykonuje swój zawód, dąży do wyznaczonego celu a jej motto to: „Najważniejszą rzeczą w życiu jest śmiać się zawsze i wszędzie, nie żałować tego co było i nie bać się tego co będzie”.

Angelika Ćwiertnia

Asystentka stomatologiczna.

Katarzyna Kuznietsova

Asystentka stomatologiczna

Agata Kuc

Asystentka stomatologiczna

personel administracyjny

Katarzyna Pulchny

Menedżer gabinetu. Absolwentka Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Krakowie. Miłośniczka nowych technologii oraz thrillerów medycznych.

Agnieszka Długosz

Właścicielka gabinetu, organizatorka szkoleń, magister chemii. Pasjonatka stomatologii. Zajmuje się organizacją kursów dla lekarzy stomatologów z całej Polski. Prywatnie zwolenniczka podróży oraz dobrej książki.

Katarzyna Rubacha

Recepcjonistka. Gościnna i profesjonalna. Zadba, by Państwa wizyta odbyła się sprawnie i komfortowo. Z uśmiechem odpowie na Państwa pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wielka miłośniczka psów i kryminałów. Pasjonuje się muzyką, śpiewem oraz grą na gitarze.